diář

 
   • Jóga diář
  • Tvoje cesta k sebepoznání. Jedinečný diář, který Ti pomůže jít svou vlastní cestou. Začni kdykoliv. Cvič, medituj a vše ostatní k Tobě přijde samo.      

   Tento diář Ti možná pomůže najít tu správnou cestu. Možná Tě jen navede a nebo Ti bude sloužit jen jako praktický zápisník. Vytvořili jsme ho pro Tebe, pro nás, vlastně pro všechny. Na Tvojí cestě k sebepoznání.

   Žádné reálné týdny nebo měsíce, je to totiž Tvůj čas a je jen na Tobě, jak s ním budeš pracovat. Nenech se omezovat a svazovat časem.

   Očísluj si týden, kdy cvičíš, maluješ nebo medituješ. Osvoboď se od času, jsi jen Ty. Tady a teď.

   Diář o rozměru A6 je vytištěn na ekologicky šetrném papíru. Navržen se smyslem pro detail a vyroben s péčí v České Republice.

   Ilustrace ásan kreslila česká autorka Bára z Nikolajky. Každá ilustrace je tedy originál.

   Součástí diáře je designová, ručně vyrobená záložka, ozdobená kovovým přívěskem bez obsahu niklu.

   Použité korálky byly na Bali vysvěcené hinduistickým knězem v rámci balijské ceremonie, která má pomáhat k odstranění negativní energie z Tvého života. Záložku jsme připravili ve spolupráci s Karma Passion.

   Diář se do Tvých rukou dostane zabalený ve lněném sáčku. Při zpracování lnu se nepoužívá ropa ani jiný neobnovitelný zdroj.

   Z každého prodaného diáře věnujeme 10 Kč na projekt Malá joga. Je to projekt, který spojuje děti s onkologickým onemocněním s lektory jógy a pomahá jim tak překonat těžké období jak po fyzické tak po psychické stránce. Váš nákup má smysl.

   • Cena:
   • 399 Kč
   • 1 z 9